Menu
Your Cart

150 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Broşlar

Broşlar

Çap : 3,5 cm

Altın renginde cam taşlarla süslenmiş zarif ortası imitasyon incili zarif metal broş, olağanüstü görünmenizi sağlamak için mükemmel bir aksesuardır. Benzersiz şekli, 34 adet cam taşla bezenmiş ve zarif parlaklığı ile Bu broş fark edilmeden kalmanıza izin vermez. Ayrıca orijinal bir hediye olabilir. ..
3,90USD

Çap : 2,6 cm

Gümüş renginde 8 adet büyük ve 8 adet küçük cam taşlarla süslenmiş zarif metal broş, giyiminizi tamamlayarak Şık ve Elegan görünmenizi sağlamak için mükemmel bir aksesuardır. Çiçek şekli, deseni ve zarif parlaklığı ile Bu broş fark edilmeden kalmanıza izin vermez. Ayrıca orijinal bir hediye olarak b..
2,70USD

Çap : 4,0 cm

Gümüş renginde cam taşlarla süslenmiş zarif metal broş, olağanüstü görünmenizi sağlamak için mükemmel bir aksesuardır. Benzersiz şekli, deseni ve zarif parlaklığı ile Bu broş fark edilmeden kalmanıza izin vermez. Ayrıca orijinal bir hediye olabilir.Çap : 4,0 cm..
3,80USD

Çap: 4,5 cm.

Cam Taşlı Çok Çekici Moda Broş, Yaklaşık 25 adet büyük cam taş ile süslenmiştir. Çap: 4,5 cm. Bir takım elbise, abiye, ceket veya blazer ile harika görünür. Bayanlar yazın şapkalarını bu güzel broş ile süsleyebilirler Sağlam, yeni ve giyime hazır ..
3,90USD/Adet

Çap : 4,5 cm

Altın renginde cam taşlarla süslenmiş zarif gemi çapalı metal broş, olağanüstü görünmenizi sağlamak için mükemmel bir aksesuardır. Gemi Dümeni şekli, ortasında Gemi Çapası ve zarif parlaklığı ile Bu broş fark edilmeden kalmanıza izin vermez. Ayrıca orijinal bir hediye olabilir. Çap : 4,5 cm..
3,70USD

Boy: 3,5 cm, En : 2,8 cm

Gümüş tonlarında İğneli Kristal Taşlı Broş ile vurgulanan Çiçekli 5 sayısı. Ölçüleri 3,5 cm X 2,8 cm dir. Chanel'den ilham alınarak tasarlanmıştır.Ölçüler: Boy: 3,5 cm En : 2,8 cm..
3,30USD

Çap : 3,8 cm

Bu zarif gümüş renk halka şekil broş, kalp ile bezenmiş ev inci taş ile şıklığı tamamlanmış zarif bir şekilde yapılmıştır. Boyut: Yuvarlak halka kısmı (3,8 mm) çapındadır.Çap : 3,8 cm..
2,80USD
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 39 (3 Sayfa)