Menu
Your Cart

150 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Kuşgözleri

Kuşgözleri

Metal Kuşgözleri 

Kuşgözleri gevşeyene kadar muhtemelen fazla dikkat etmeyeceğiniz basit küçük metal daireler. Her yerdeler - perdelerin üstlerinde, bağcıklarınızı tutuyorlar ve brandaların kenarlarında tutucu görevindeler, çantalar ve diğer gündelik nesneler arasında ipleri yönlendiriyorlar ve bize kolaylık sağlıyorlar. Şu anda Türkiye’de hemen hemen her evde bulunan kumaş torbalarda, spor ayakkabılılarımızın havalandırma deliklerinde, bağcık deliklerinde, kamp yaptığımız çadırların ıp bağlama uçlarında ve birçok gündelik eşyalarımızda yoğunlukla kullanıyoruz. Kuşgözleri, geniş bir uygulama yelpazesi ile dekoratif olduğu kadar yararlıdır bir ürün grubudur..

Dış Çap: 6.3 mm / İç Çap: 3.6 mm / Yükseklik:7.9mm

Dış Çap: 6.3 mm İç Çap: 3.6 mm Yükseklik:7.9mm..
1,44USD/Paket

Dış Çap: 7 mm, İç Çap: 5 mm, Yükseklik: 4 mm

Piyasada 17 nolu kuş gözü olarak bilinen 7 mm kapsüldür. Bu kuşgözleri ( Kapsüller) genellikle şapkaların, ayakkabıların, çadırların, tekstil ve deri ürünlerinin havalandırılma delikleri için kullanılır. 17 nolu kuşgözümüz, paslanmayan ve neme maruz kalan ürünler için dayanıklı kaplama işlemenine t..
0,64USD/Paket

No: 24 -Dış Çap: 19 mm, İç Çap: 10 mm

Piyasada kuş gözü olarak bilinen 19 mm No: 24 kapsüldür. Bu kuşgözleri ( Kapsüller) genellikle şapkaların, ayakkabıların, çadırların, brandaların, tekstil ve deri ürünlerinin havalandırılma delikleri için kullanılır. 19 mm kuşgözümüz, paslanmayan ve neme maruz kalan ürünler için dayanıklı kaplama i..
2,58USD/Paket
6 mm Metal Kuşgözü ( 250 Ad/Paket) K0005 6 mm Metal Kuşgözü ( 250 Ad/Paket) K0005
Çok Satılan

Dış Çap: 10 mm, İç Çap: 6 mm

Piyasada kuş gözü olarak bilinen 6 mm kapsüldür. Bu kuşgözleri ( Kapsüller) genellikle şapkaların, ayakkabıların, çadırların, tekstil ve deri ürünlerinin havalandırılma delikleri için kullanılır. 6 mm kuşgözümüz, paslanmayan ve neme maruz kalan ürünler için dayanıklı kaplama işlemenine tutulmuştur...
0,66USD/Paket

Dış Çap: 9 mm, İç Çap: 6 mm

Piyasada 2 nolu kuş gözü olarak bilinen 9 mm kapsüldür. Bu kuşgözleri ( Kapsüller) genellikle şapkaların, ayakkabıların, çadırların, tekstil ve deri ürünlerinin havalandırılma delikleri için kullanılır. 2 nolu kuşgözümüz, paslanmayan ve neme maruz kalan ürünler için dayanıklı kaplama işlemenine tut..
0,72USD/Paket
12 mm - No 4 Metal Kuşgözü (250 Ad/Paket) K0002 12 mm - No 4 Metal Kuşgözü (250 Ad/Paket) K0002
Çok Satılan

Dış Çap: 12 mm, İç Çap: 8 mm, Yükseklik: 6 mm

Piyasada 4 nolu kuş gözü olarak bilinen 12 mm kapsüldür. Bu kuşgözleri ( Kapsüller) genellikle şapkaların, ayakkabıların, çadırların, tekstil ve deri ürünlerinin havalandırılma delikleri için kullanılır. 4 nolu kuşgözümüz, paslanmayan ve neme maruz kalan ürünler için dayanıklı kaplama işlemenine tu..
0,88USD/Paket

Dış Çap: 15 mm, İç Çap: 8 mm, Yükseklik: 5 mm

Piyasada 5 nolu kuş gözü olarak bilinen 15 mm kapsüldür. Bu kuşgözleri ( Kapsüller) genellikle şapkaların, ayakkabıların, çadırların, tekstil ve deri ürünlerinin havalandırılma delikleri için kullanılır. 5 nolu kuşgözümüz, paslanmayan ve neme maruz kalan ürünler için dayanıklı kaplama işlemenine tu..
1,54USD/Paket
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)