Menu
Your Cart

150 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

Çakma Kalıpları ve Aparatları

Çakma Kalıpları ve Aparatları
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu rivet – perçin çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünü sipriş verirken lütfen sipari..
4,34USD/Adet 4,93USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 4 Ayaklı  KareTrok Süs çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünü sipriş verirken lütfe..
4,34USD/Adet 4,93USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 4 Ayaklı Trok Süs çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünü sipriş verirken lütfen sip..
4,34USD/Adet 4,93USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 3 numara kuşgözü çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve 3 numara 10 mm kuşgözünüzün montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. P..
4,38USD/Adet 4,93USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 17 numara kuşgözü çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve 17 numara 7 mm kuşgözlerini montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. ..
4,38USD/Adet 4,93USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 24 numara kuşgözü çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve 24 numara 19 mm kuşgözlerini montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz...
6,58USD/Adet 7,40USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 4 numara kuşgözü çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve 4 numara 12 mm kuşgözlerini montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. P..
4,38USD/Adet 4,93USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 5 numara kuşgözü çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve 5 numara 15 mm kuşgözlerini montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. P..
4,34USD/Adet 4,93USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 2 numara kuşgözü çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve 2 numara kuşgözünüzün montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Paket İ..
4,38USD/Adet 4,93USD/Adet
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)