Menu
Your Cart

150 TL Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

EVA Aksesuar

Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu rivet – perçin çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünü sipriş verirken lütfen sipari..
4,34USD/Adet 4,93USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 4 Ayaklı  KareTrok Süs çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünü sipriş verirken lütfe..
4,34USD/Adet 4,93USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 4 Ayaklı Trok Süs çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Ürünü sipriş verirken lütfen sip..
4,34USD/Adet 4,93USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 3 numara kuşgözü çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve 3 numara 10 mm kuşgözünüzün montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. P..
4,38USD/Adet 4,93USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 17 numara kuşgözü çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve 17 numara 7 mm kuşgözlerini montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. ..
4,38USD/Adet 4,93USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 24 numara kuşgözü çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve 24 numara 19 mm kuşgözlerini montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz...
6,58USD/Adet 7,40USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 4 numara kuşgözü çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve 4 numara 12 mm kuşgözlerini montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. P..
4,38USD/Adet 4,93USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 5 numara kuşgözü çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve 5 numara 15 mm kuşgözlerini montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. P..
4,34USD/Adet 4,93USD/Adet
Tasarladığınız ürünleri hayal ettiğiniz şekilde tamamlamak için ürettiğimiz bu 2 numara kuşgözü çakma kalıbı ( montaj kalıbını ), seri üretimde, ufak çaplı işlerde veya hobi amaçlı olarak kolaylıkla kullanabilir ve 2 numara kuşgözünüzün montajını istediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Paket İ..
4,38USD/Adet 4,93USD/Adet

Dış Çap: 20 mm / İç Çap: 19.2 mm / Yükseklik:14.5mm

Dış Çap: 20 mm İç Çap: 19.2 mm Yükseklik:14.5mm..
6,49USD/Paket

Dış Çap: 6.3 mm / İç Çap: 3.6 mm / Yükseklik:7.9mm

Dış Çap: 6.3 mm İç Çap: 3.6 mm Yükseklik:7.9mm..
1,44USD/Paket

Çap: 8 mm / 12 boy / Yükseklik:9mm

Taşlı perçin . Ürün paslanmaya karşı dayanıklıdır. Kullanım yerleri olarak montlarda, gömlekler, Jean gömlekler, pantolonlarda, ayakkabı aynı zamanda bebek ve çocuk ürünlerinde kullanılmaktadır. Taşlı perçin süs amaçlı olarak sıklıkla kulanılmaktadır.Taşlı perçin 2 parçadan oluşmaktadır.T..
0,20USD/Adet

Çap: 13 mm / 21 boy / Kalınlık:4mm

Çap: 13 mm / 21 boy Kalınlık:4mm ..
0,20USD/Adet
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 125 (8 Sayfa)